|
Resultaten |
U18V -40kg (2) |
1. | Chloë VRINTS | JC DE BRES |
2. | Amy VAN SEVECOTTE | JC ARASHI-KWAI WACHTEBEKE |
U18V -44kg (4) |
1. | Celine RAMON | IEPERSE JUDO CLUB NEKO |
2. | Lotte PETRÉ | JUDO CENTRUM LEUVEN |
3. | Jill LATTRÉ | JC TIELT |
4. | Evy JANSSEN | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
U18V -48kg (15) |
1. | Sofie STESSENS | JC HIRANO KASTERLEE |
2. | Diana AKHMETOVA | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Jolien BERTON | JC EERNEGEM |
3. | Josefien DEMEULENAERE | JC EERNEGEM |
5. | Sarah JANS | JS LUMMEN |
5. | Luna VERFAILLIE | JC CHIKARA KWAI HOUTHULST |
7. | Amina MURADOVA | JC SPORTING CENTER GEEL |
7. | Lore DEVOCHT | JC OUD-TURNHOUT |
U18V -52kg (12) |
1. | Gina-Lisa PERINOTTO | KJC ZELZATE |
2. | Katrijn GOETHALS | JC EERNEGEM |
3. | Sofie VAN DE PUTTE | JC LENNIK |
3. | Angelina BOMBELLO | JC EEKLO |
5. | Georgina LAMB | JC ASAHI 90 KRUISHOUTEM |
5. | Alicia AKULOVA | JC LEOPOLDSBURG |
7. | Kidda SIMONS | SATORI KWAI MORTSEL |
7. | Amelie VANDERBORGT | JC SINT TRUIDEN |
U18V -57kg (16) |
1. | Beau RAMAEKERS | JC SAMOURAI DILSEN |
2. | Kyra STEENPUT | JUDOKWAI KEMZEKE |
3. | Malissa VERGOTE | JT INTERNATIONAL |
3. | Silke STRUYS | JS LUMMEN |
5. | Emilien Rosemarie DEMEULENAERE | JC EERNEGEM |
5. | Antje JORDENS | JC GEETBETS |
7. | Morgane GARREYN | IEPERSE JUDO CLUB NEKO |
7. | Eva DE MITS | JC AGGLOREX LOMMEL |
U18V -63kg (14) |
1. | Elise SMEKENS | JITSU-KWAI HAMME |
2. | Zoë KERKHOFS | JC GRUITRODE |
3. | Sien BRUGGEMAN | JC KOKSIJDE |
3. | Kara MINTJENS | JC HIRANO BRECHT |
5. | Marthe DANNEEL | JC POPERINGE |
5. | Kjenna TAVERNIER | OSTEND JUDO CLUB |
7. | Medina MURADOVA | JC SPORTING CENTER GEEL |
7. | Alessandra BOMBELLO | JC EEKLO |
U18V -70kg (11) |
1. | Femke DE BRUYN | KJC BEVEREN |
2. | Jate VAN GUCHT | JITSU-KWAI HAMME |
3. | Silke MADOU | JC BANZAI NAZARETH |
3. | Mauke NOBLESSE | JS LUMMEN |
5. | Ilse DESUTTER | JC TIELT |
5. | Zoë DE MAERTELEIRE | JS KORTRIJK |
7. | Lies VANDEPLASSCHE | JC YAMA-ARASHI BAVIKHOVE |
7. | Aylin CEBICI | JUDO GENK |
U18V +70kg (8) |
1. | Sandra VAN BALLEGOOIJEN | JC KOKSIJDE |
2. | Femke HESPEL | IEPERSE JUDO CLUB NEKO |
3. | Romy GEERTS | JC ZWIJNDRECHT |
3. | Sofia BEN OMAR | JC ZELE |
5. | Jolien PIETRASIK | JC KIICHI-SAI MAASLAND |
5. | Zoë Mayra DESMET | JC EERNEGEM |
7. | Joyce PEETERS | JS REET |
7. | Luna VAERNEWYCK | JC ASAHI 90 KRUISHOUTEM |
U18M -42kg (6) |
1. | Olivier NAERT | JC KOKSIJDE |
2. | Dwight MALFAIT | JC EERNEGEM |
3. | Arno DE LATHAUWER | JC LEDE |
3. | Sidy DAMBALE | JC KOOLSKAMP |
5. | Kamiel VERSTREPEN | MERKSEM JUDOCLUB |
5. | Jonas DEPAEPE | JUDO STENE |
U18M -46kg (13) |
1. | Ward HOUTHOOFD | JC KAWAISHI INGELMUNSTER |
2. | Emile MERDIN | JC KAWAISHI INGELMUNSTER |
3. | Goran MORTIER | JC GENT-DRONGEN |
3. | Khamzat ADASHEV | JITSU-KWAI HAMME |
5. | Yvo WEULTJENS | JC AGGLOREX LOMMEL |
5. | Leon REMMERY | JC YAMA-ARASHI BAVIKHOVE |
7. | Tommy WEULTJENS | JC AGGLOREX LOMMEL |
7. | Aaron VERFAILLIE | JC CHIKARA KWAI HOUTHULST |
U18M -50kg (12) |
1. | Deny ALTEMIROV | JC GENT-DRONGEN |
2. | Robbe DEMETS | JC KOKSIJDE |
3. | Jonas GEERTS | JITSU-KWAI HAMME |
3. | Rens VALY | JS LUMMEN |
5. | Yusbek KAGERMANOV | JC KOKSIJDE |
5. | Stan DURNEZ | JC ASAHI 90 KRUISHOUTEM |
7. | Alex PETERS | MERKSEM JUDOCLUB |
7. | Milan BAUMER | OSTEND JUDO CLUB |
U18M -55kg (19) |
1. | Ghèron LECOMPTE | JC YAMA-ARASHI BAVIKHOVE |
2. | Seljamir ALJIJA | JC HERZELE |
3. | Ibe VERELST | SATORI KWAI MORTSEL |
3. | Alexander TSEBOYEV | JC TIELT |
5. | Yort BERCKMANS | JUDO CENTRUM LEUVEN |
5. | Timoer FAYAZ | OSTEND JUDO CLUB |
7. | Brent JENNEKENS | JS LUMMEN |
7. | Maxime TAELMAN | JS KORTRIJK |
U18M -60kg (18) |
1. | Remi DECORTE | JC KOKSIJDE |
2. | Julian ROBA | OSTEND JUDO CLUB |
3. | Jonas VANDEWALLE | JC KAWAISHI INGELMUNSTER |
3. | Zelemkhan BATCHAEV | JT ALEN |
5. | Audric DECUYPER | JC ST PIETERS LEEUW |
5. | Jarne VAN DER AA | JITSU-KWAI HAMME |
7. | Rick DE KROON | JC SPORTING NEERPELT |
7. | Hadis VITAEV | JT ALEN |
U18M -66kg (18) |
1. | Jarne DUYCK | JC KAWAISHI INGELMUNSTER |
2. | Bryan JEETUN | JC ST PIETERS LEEUW |
3. | Bas ROEYMANS | JC ARENDONK |
3. | Jente DERUYTTER | JS ASAHI GITS |
5. | Bjorn VANLOO | OSTEND JUDO CLUB |
5. | Warre DENYS | JC JENOS KWAI HOOGLEDE |
7. | Jonas TRUYERS | JS LUMMEN |
7. | Jonas DE NEVE | JC ST PIETERS LEEUW |
U18M -73kg (18) |
1. | Jitse VAN DEN HERREWEGEN | JC HERZELE |
2. | Aloïs INGELBERT | JC KAWAISHI INGELMUNSTER |
3. | Israpil NESIRKOYEV | JT INTERNATIONAL |
3. | Amiran GIZOYEV | JC KOKSIJDE |
5. | Bud-Erdene BATJARGAL | JC JITA KYOEI GENT |
5. | Pjotr DEBRUYNE | IEPERSE JUDO CLUB NEKO |
7. | Marijn VOORTMEIJER | JC KODOKAN LANAKEN |
7. | Wout VAN HASSELT | JC DE BRES |
U18M -81kg (11) |
1. | Elias SMEULDERS | JC HERZELE |
2. | Ruben HARUTYUNYAN | JIGO-TAI ZEMST |
3. | Jarno DEWULF | JC COBRA LENDELEDE |
3. | Robin CLEMENT | JC GENT-DRONGEN |
5. | Lennard DEBOOSERE | JC KAWAISHI INGELMUNSTER |
5. | Ziedullo RAKHIMOV | JT INTERNATIONAL |
7. | Mike DE KEUKELEIRE | KIAWAZU KWAI DEINZE |
7. | Stijn VERMEIRE | JC WETTEREN |
U18M -90kg (7) |
1. | Axel HEEREN | JC KOKSIJDE |
2. | Dairon BAERT | JC KAWAISHI INGELMUNSTER |
3. | Momdu THIENPONT | JS REET |
3. | Nasrudin ZAKARIEV | JC HERENTHOUT |
5. | Jasper MUTSAERTS | JC AGGLOREX LOMMEL |
5. | Max LANNOO | JS DE POORTER |
7. | Jason DEHING | JC KUMIUCHI BERLARE |
U18M +90kg (5) |
1. | Matthias BAES | JC ONI PUURS |
2. | Ruben DESMET | JC EERNEGEM |
3. | Wannes DE VIAENE | JC ST MARTENS LATEM |
4. | Henri TEMMERMAN | KANO KWAI LAARNE |
5. | Ray BOUCHERY | JC TERVUREN |
U21M -55kg (12) |
1. | Benjamin ALJIJA | JC HERZELE |
2. | Maarten VAN LOO | MERKSEM JUDOCLUB |
3. | Nathan DECUYPER | JC ST PIETERS LEEUW |
3. | Ward DEPELSENEER | JC GOOIK |
5. | Maxime SUTTER | JITSU-KWAI HAMME |
5. | Wout ROMAN | SAMOERAI RONSE |
7. | Henrik VAN NIJLEN | JC OUD-TURNHOUT |
7. | Tibo VAN DEUREN | JC YOSHI KAN HOFSTADE |
U21M -60kg (10) |
1. | Jos BRUGGEMAN | JC KOKSIJDE |
2. | Ruben MARTENS | JC HERZELE |
3. | Mauro VAN MALDEREN | JS LUMMEN |
3. | Jasper VANDENHEEDE | JC BANZAI NAZARETH |
5. | Yelte CROONENBORCH | JC HIRANO BRECHT |
5. | Maarten BROGNON | JC BRUGGE |
7. | Yassin BOUYKHRICHAN | ASAHI WILRIJK |
7. | Robbe LUYPAERT | JC KUMIUCHI BERLARE |
U21M -66kg (14) |
1. | Yorben DELANGHE | SAMOERAI RONSE |
2. | Arno WILMS | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Jonas JACOBS | JC HERZELE |
3. | Dries PONNET | SATORI KWAI MORTSEL |
5. | Daan LUYTEN | JC SAMURAI EINDHOUT |
5. | Robin DE LAAT | JUDOKWAI KEMZEKE |
7. | Dylan DE CROP | JC KOKSIJDE |
7. | Jarne LATTRÉ | JC TIELT |
U21M -73kg (15) |
1. | Jeroen CASSE | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
2. | Gaston RAMMANT | JC KOKSIJDE |
3. | Aslanbek KAGERMANOV | JC KOKSIJDE |
3. | Jacob-Jan VAN HEESVELDE | JS DE POORTER |
5. | Hannes VAN DE MOSSELAER | SATORI KWAI MORTSEL |
5. | Wout ACOU | JC OLYMPIA BRUGGE |
7. | Ahmed DAKHKILGOV | JT INTERNATIONAL |
7. | Arno BROECKX | JC ARENDONK |
U21M -81kg (14) |
1. | Pieter VANDYCK | JC GRUITRODE |
2. | Neil DE LAAT | JUDOKWAI KEMZEKE |
3. | Jason GOEMINNE | JC KAWAISHI INGELMUNSTER |
3. | Berne DE DONDER | SAMOERAI RONSE |
5. | Pieter DE MEYER | JS REET |
5. | Ward VANBILSEN | JS LUMMEN |
7. | Senne DEMUYNCK | JC SAMURAI EINDHOUT |
7. | Ruben PERSYN | JUDO KWAI MOORSELE |
U21M -90kg (8) |
1. | Karel FOUBERT | JC OLYMPIA BRUGGE |
2. | Imam KAZAKBIEV | JC GENT-DRONGEN |
3. | Joachim DE GROOTE | JC SAMOERAI AALTER |
3. | Brecht HOUVENAGHEL | JS KORTRIJK |
5. | Felix VAN LANDEGHEM | JC LOKEREN |
5. | Ruben CILISSEN | SAMBO JUDO TONGEREN |
7. | Daan VANDAMME | JC KOKSIJDE |
7. | Jonas JANS | JC KOERSEL |
U21M -100kg (8) |
1. | Daan BAEKE | JC OLYMPIA BRUGGE |
2. | Jordie DROOGENBROODT | JC YAMA-ARASHI BAVIKHOVE |
3. | Yorick VAN DROOGENBROECK | JC NINOVE |
3. | Matthias VAN COTTHEM | JC GOOIK |
5. | Jonas TRUYAERT | JC KOOLSKAMP |
5. | Maarten WILLEMS | JS LUMMEN |
7. | Nic POTOMS | JC MANSIO |
7. | Jonas LUYPAERTS | JC MARODI ZEDELGEM |
U21M +100kg (2) |
1. | Rene VANHOOF | JC AGGLOREX LOMMEL |
2. | Sükrü TASKIN | JS KORTRIJK |
|